اخبار


استفاده از توانمندی بخش خصوصی بومی درفعالیت های اجرایی کنگره توانبخشی عصبی بالینی

برای اولین بار درفعالیت های اجرایی برگزاری کنگره علمی تخصصی از بخش خصوصی بومی استفاده شد.

معاون آموزشی و پژوهشی دانشکده علوم توانبخشی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان و دبیر اجرایی کنگره با بیان این خبر گفت: فعالیت های اجرایی و مقدماتی برگزاری کنگره توانبخشی عصبی و بالینی تقریبا از 6 ماه گذشته آغاز و هماهنگی های لازم به منظور برگزاری کنگره در سالن همایش های بین المللی و تعیین زمان مدنظر با سازمان منطقه آزاد چابهار انجام شد.

آقای سید رفیع حسینی ادامه داد: بخش خصوصی بومی متشکل از همکاران با تجربه دانشگاه علوم پزشکی زاهدان که در سال های اخیر به افتخار بازنشستگی نائل آمدند می باشند.

وی اذعان داشت: برای برگزاری این کنگره علمی تخصصی از محل اعتبارات دولتی هیچ هزینه ای پرداخت نشده است و ضمن تشکر از همکاری سازمان منطقه آزاد چابهار هزینه اجاره سالن محل برگزاری کنگره نیز رایگان بوده است.

وی ادامه داد: تمامی هزینه های جاری و اجرایی این کنگره از محل اجاره غرفه های تجاری، صنعتی و هزینه های ثبت نام پرداخت شده است.

وی افزود: 8 غرفه تجاری و 5 غرفه صنعتی از صنعتگران صنایع دستی و حوزه گردشگری با هدف معرفی و فروش محصولات در حاشیه این کنگره برپا شده است.

وی تصریح کرد: ایاب و ذهاب رایگان از محل هتل و فرودگاه، اسکان با نازلترین قیمت و پذیرایی میان وعده و ناهار برای اعضای گروه اجرایی و تمامی شرکت کنندگان در این کنگره از دیگر اقدامات گروه اجرایی این کنگره بود.

آقای حسینی در پایان از همکاری اعضای اجرایی کنگره شامل کارکنان دانشکده علوم توانبخشی، آموزش مداوم دانشگاه، معاونت فرهنگی و امور دانشجویی و روابط عمومی دانشگاه تقدیر کرد.

 


 اخبــارگالریبرگزار کنندگان سمینار


حامیان سمینار