پیام دبیر اجرایی

به نمایندگی از تیم برگزارکننده اولین کنگره سراسری توان بخشی- عصبی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان ، ضمن تشکر از ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی زاهدان  مفتخرم که حضور شرکت کنندگان محترم را در این رویداد علمی غنیمت شمرده و به ایشان خیرمقدم عرض نمایم. اولین کنگره سراسری توان بخشی -عصبی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان از رویدادهای علمی برجسته ی کشور است که با هدف گردهم آوری محققین و متخصصین دانشگاه برای به اشتراک گذاری جدیدترین یافته ها و دستاوردها در حوزه علوم توان بخشی-عصبی برگزار می شود.
دانشگاه علوم پزشکی زاهدان به عنوان یکی از دانشگاه تیپ یک ایران دارای یکی ازدانشکده های  علوم توان بخشی و مرکز تحقیقات علوم توان بخشی  در کشور، مفتخر است که میزبانی این دوره از کنگره  را در 25 لغایت 27 بهمن سال 1401  در شهر چابهار بر عهده داشته باشد.
به دلیل شیوع ویروس کرونا و به جهت حفظ سلامت شرکت کنندگان، این دوره از کنگره با رعایت کامل پروتکلهای بهداشتی برگزار خواهد شد. کنگره دربرگیرنده 4 حوزه تخصصی مهم در زمینه علوم بینایی و اپتومتری – فیزیوتراپی- گفتار درمانی و شنوایی شناسی خواهد بود . کنگره ی امسال از سخنرانی سخنران کلیدی بهره خواهد برد. همچنین، در کنار سخنرانی های علمی، کارگاه ها و نشست های علمی نیز برگزار خواهد شد.
به عنوان دبیر کنگره  مایلم که اعلام دارم که موفقیت این کنگره نتیجه همکاری صمیمانه افراد بسیاری است که در هدف گذاری و برنامه ریزی های فنی و اجتماعی ما را همراهی خواهند کرد. به ویژه دبیران علمی کنگره، اعضای کمیته اجرایی و حامیان مالی و معنوی کنگره که ما را در هرچه بهتر برگزارکردن این رویداد و کاهش هزینه های شرکت کنندگان یاری فراوان خواهند داد.
در پایان، از تمامی محققین گرامی از سراسر جهان  و ایران دعوت می کنم تا آخرین دستاوردهای خود را در حوزه علوم توان بخشی-عصبی به کنگره ی امسال ارسال نمایند.
سید رفیع حسینی
دبیر اجرایی کنگره


اخبــارگالریبرگزار کنندگان سمینار


حامیان سمینار