راهنمای ثبت نام

راهنمای ثبت نام در كنگره سراسر ی توانبخشی عصبی بالینی

 جهت قطعی شدن ثبت نام لازم است حق ثبت نام ، برابر جدول هزینه ها، به حساب درج شده در زیر واریز يا كارت به كارت گردیده و اطلاعات فیش واریزی، در قسمت ثبت فیش ها پرداختی (در قسمت صفحه شخصی) وارد كنيد
* مبالغ به تومان می باشد


شماره حساب ملی
٠٢٢١٠٤٤٨٢٦٠٠٥
به نام:تاجبخش رخشانی

شماره كارت
٦٠٣٧٩٩٧٢٦٣٦٢٩٣١٤
به نام:تاجبخش رخشانی

شبا
IR910170000000221044826005
 

مبالغ ثبت نام جهت شرکت در کنگره بشرح زیر می باشد: 

ثبت نام عادی:500/000 تومان 

ثبت نام با تاخیر:800/000 تومان 

ثبت نام دانشجویی:300/000 تومان

ثبت نام در روز کنگره:1/000/000 تومان

هزینه ی گواهی به زبان انگلیسی:200/000 تومان میباشد 

   

 

 

25 لغایت 27 بهمن 1401

به اطلاع همکاران محترم می رساند ثبت نام در كنگره سراسر ی توانبخشی عصبی بالینی قبل از شروع کنگره فقط به صورت online  و از طریق سایت امکـان پذیر می باشد. همکاران محترم جهت بررسی وضعیت ثبت نام خود می توانند به صفحه لیست ثبت نام شدگان مراجعه نمایند.

مسیر ثبت نام در سایت 

 

1-     ابتدا از طریق منوی کنگره ها بر روی گزینه ثبت نام کلیک فرمایید.

2-  اطلاعات مربوط به خود شامل نام، نام خانوادگی، ، شماره تلفن همراه، تلفن منزل، نشانی پست الکترونیک و کد ملی را وارد نموده و سپس مدرک تحصیلی خود را انتخاب نمایید. لطفا نشانی پست الکترونیک خود را با دقت وارد نمایید، چنانچه نشانی ایمیل شما اشتباه باشد نام کاربری و کلمه عبور را دریافت نخواهید کرد.

 3-     پس از وارد کردن تصویر امنیتی و کلیک  بر روی دکمه ثبت نام، ثبت نام شما به طور موقت انجام شده و نام کاربری و کلمه عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

4-     پس از کلیک بر روی دکمه ثبت نام، بطور خود کار وارد صفحه کاربری شده و با پرداخت هزینه ثبت نام، ثبت نام شما قطعی خواهد شد. از همکاران محترم درخواست می شود تمام فیلد های مربوطه را در صفحه کاربری خود کامل نموده و عکس پرسنلی خود را نیز ارسال نمایند. 

 

هزینه ی ارسال مقاله رایگان میباشد.

 

 

بدیهی است جهت اخذ امتیاز بازآموزی، عضویت در سامانه آموزش مداوم جامعه پزشکی الزامی است بنابراین از همکاران محترمی که تا کنون عضو این سامانه نشده اند تقاضا می شود به سایت www.ircme.ir مراجعه و نسبت به عضویت در این سامانه اقدام نمایند.

 


اخبــارگالریبرگزار کنندگان سمینار


حامیان سمینار